Vystřihovánky - papírové modely

Vystřihovánky - papírové modely

Naše vystřihovánky si můžete mimo jiné koupit i v obchodním domě Vágner (prodejna modelů) v České ulici v Brně. Modely - zámek Mnichovo Hradiště, Loučeň, Chrám Sv. Barbory, hrad Grabštejn, Roštejn, zámek Lemberk, Jaroměřice nad Rokytnou, Karlova Koruna, hrad Vlašský Dvůr jsou vydané znovu v druhém přepracovaném vydání. Budou následovat další.

Vystřihovánky - papírové modely jsou zpracovány v jednodušším provedení, avšak při zachování co největší věrnosti skutečných staveb.

Jaké papírové modely u nás můžete nakoupit?

Především vystřihovánky českých a moravských hradů, zámků a ostatní vystřihovánky. Vystřihovánky jsou jsou zastoupeny v měřítkách 1:200, 1:250, 1:300, 1:350, 1:400.

Papírové modely v měřítku 1 : 100 nejsou řazeny do vystřihovánek historických staveb. Pro nejmenší děti nabízíme vystřihovánky westernových staveb Šiklův mlýn.

Vystřihovánky se rovněž dají použít jako didaktická školní pomůcka při výuce dějepisu nebo pracovního vyučování.

V současné době jsme do kategorií zařadili i vystřihovánky techniky. Další novinkou je modelová krajina, vhodná k vylepšení vzhledu vašich hotových papírových modelů.

V oddílu modelová krajina pod rozkliknutím fotografie zámku Kynžvart naleznete velké množství fotografií modelů s použitím prvků modelové krajiny.

Vystřihovánky jsou řazeny do kategorií dle druhu staveb - vystřihovánky kostelů, vystřihovánky hradů, vystřihovánky zámků, vystřihovánky techniky a ostatní vystřihovánky.

Máte možnost vybrat vystřihovánky podle počtu dílků, ale také podle obtížnosti a rozměru.

  • Doprava zdarma při objednávce nad 1000,- Kč
  • 100% záruka vrácení peněz
  • Špičková podpora vždy, když je to nutné
  • Stovky originálních papírových modelů

Projekty staveb

Projekty staveb

Projektování staveb se věnuje naše projekční kancelář již 31 let, což dává záruku kvality zpracovaných projektů a následně realizací námi projektovaných staveb.

Pro rychlejší orientaci jsme pro Vás připravili katalog projektů rodinných domků, který zahrnuje rodinné domky již realizované, tudíž vyzkoušené.

Katalog projektů rodinných domků slouží jako vodítko při rozhodování typu stavby domu, jeho velikosti, členění apod.

Projekty v katalogu rodinných domků lze po konzultaci jakýmkoli způsobem upravovat, zrcadlit, doplňovat apod.

Dále katalog projektů obsahuje i několik typů garáží a dvojgaráží, rovněž s možností úprav.

Ceny projektů z katalogu rodinných domků se pohybují dle úprav v nejnižší možné úrovni.

Jsme samozřejmě schopni vypracovat projekt i individuelní na přání zákazníka, kde se rovněž pohybujeme ve velice příznivých cenách.

Neprovádíme pouze projekty občanské výstavby (rodinné domy, bytové domy, domovy důchodců, domy s pečovatelskou službou, prodejny, restaurace, bufety apod.), ale i zemědělskou výstavbu (stáje pro skot, koně, vepře, celé zemědělské areály a jejich další části - dílny, hnojiště, silážní a senážní žlaby, jímky a to jak novostavby, tak i rekonstrukce. Dále projektujeme průmyslovou výstavbu - firemní areály, výrobní a skladové haly rovněž novostavby i rekonstrukce.