Vystřihovánky - papírové modely

Vystřihovánky - papírové modely jsou zpracovány v jednodušším provedení, avšak při zachování co největší věrnosti skutečných staveb.

Jaké papírové modely u nás můžete nakoupit?

Především vystřihovánky českých a moravských hradů, zámků a ostatní vystřihovánky. Vystřihovánky jsou jsou zastoupeny v měřítkách 1:200, 1:250, 1:300, 1:350, 1:400.

Papírové modely v měřítku 1 : 100 nejsou řazeny do vystřihovánek historických staveb. Pro nejmenší děti nabízíme vystřihovánky westernových staveb Šiklův mlýn.

Vystřihovánky se rovněž dají použít jako didaktická školní pomůcka při výuce dějepisu nebo pracovního vyučování.

V současné době jsme do kategorií zařadili i vystřihovánky techniky. Další novinkou je modelová krajina, vhodná k vylepšení vzhledu vašich hotových papírových modelů.

V oddílu modelová krajina pod rozkliknutím fotografie zámku Kynžvart naleznete velké množství fotografií modelů s použitím prvků modelové krajiny.

Vystřihovánky jsou řazeny do kategorií dle druhu staveb - vystřihovánky kostelů, vystřihovánky hradů, vystřihovánky zámků, vystřihovánky techniky a ostatní vystřihovánky.

Máte možnost vybrat vystřihovánky podle počtu dílků, ale také podle obtížnosti a rozměru.

Naše vystřihovánky si můžete mimo jiné koupit i v obchodním domě Vágner (prodejna modelů) v České ulici v Brně. Modely - zámek Mnichovo Hradiště, Loučeň, Chrám Sv. Barbory, hrad Grabštejn, Roštejn, zámek Lemberk, Jaroměřice nad Rokytnou, Karlova Koruna, hrad Vlašský Dvůr jsou vydané znovu v druhém přepracovaném vydání. Budou následovat další.